دانلود رایگان ترجمه درس سوم for and against

دانلود رایگان ترجمه درس سوم for and against

دانلود رایگان ترجمه درس سوم for and against

عزیزانم سلام ، همانطور که قولش را داده بودم ترجمه ی جدیدی آماده هست ، عزیزان بعد از اینکه دانلود کردید این ترجمه را ، فاتحه ای بخوانید برای استاد عزیزم آقای رضا جهانی ، درخواست دیگری ندارم .. ترجمه ها نوش جان 🙂

تلویزیون خسارات جبران ناپذیری به وجود می آورد .
بله ، اما قبل از به وجود آمدن تلویزیون چه کار می کردیم ؟ چقدر جملاتی شبیه این را می شنویم . زمان زیادی نیست که تلویزیون داریم ( یا تلویزیون با ماست ) . اما داریم فراموش می کنیم که دنیا بدون آن چگونه بود . قبل از اینکه این هیولای یک چشم را به خانه هایمان راه دهیم ، پر کردن اوقات فراغتمان برایمان سخت نبود . ما از شادی ها و سرگرمی های مدرن لذت می بردیم . برای مثال : برای خودمان سرگرمی داشتیم . دوستانمان را سرگرم می کردیم و آنها نیز ما را سرگرم می کردند.عادت داشتیم برای سرگرمی و تفریح به تئاتر،سینما،رستوران و مسابقات ورزشی برویم .حتی عادت داشتیم کتاب بخوانیم و موسیقی گوش کنیم و گهگاهی مصاحبات رادیویی را گوش دهیم .همه ی اینها مربوط به گذشته است . حالا تمام وقت آزاد ما با تلویزیون پر شده است .

دانلود رایگان ترجمه درس سوم for and againstاما آیا فقط وقت ما با تلویزیون پر شده ؟ علاوه بر تلویزیون تلفن های همراه و تبلت ها هم جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند در زندگی ما . پس در هر دوره و قرنی یکی از این هیولاها در زندگی خودمان داریم و باید بیشتر حواسمان به خودمان و نحوه ی استفاده از اینها باشد . 

امروز هم ترجمه ی دیگری داریم از کتاب آموزش زبان انگلیسی for and against ، همانطور که قولش را داده بودم و اینکه این ترجمه از یونیت 3 هست که لینک هم در زیر موجود هست ، می تونید دانلود بفرمائید به راحتی 🙂

عزیزانم ، در جت بهبود سطح کار و ترجمه ، لطف بفرمائید انتقادات خودتان را در پست مربوط به همان ترجمه از طریق دیدگاه عنوان بفرمائید . موفق باشید دوستانم .

نام فایل : Unit 3 for and against

حجم فایل : 406 KB

رمز فایل : www.rangibash.ir

دانلود “UNIT 3” Unit3-for-and-against.zip – Downloaded 363 times – 406 KB