قوانین و مقررات وبسایت هنری رنگی باش
وبسایت رنگی باش ، آموزش های هنری و گرافیکی و همچنین محصولات گرافیکی که توسط خود رنگی باش طراحی و اجرا می شوند را در اختیار شما گذاشته است . لذا قبل از هرگونه استفاده و یا خرید ، لازم است با مقررات آن آشنا شوید .
1. با توجه به اینکه محتوا توسط رنگی باش ایجاد می شود ، لذا برای هر گونه کپی برداری ، حتی با ذکر منبع لازم است ما را در جریان بگذارید و در صورتی می توانید کپی انجام دهید که در مطلب کپی شده ، لینک اصلی را عنوان کنید .
2. تصاویر داری واترمارک هستند لذا ، از هر گونه ترفندی برای حذف واترمارک استفاده نکنید یا تصاویر بدون واترمارک را به نام خودتان به اشتراک یا مورد استفاده قرار ندهید .
3. تمامی طرح ها توسط خود ما تصویرسازی شده اند بنابراین هیچ کاربری اجازه ی کپی از طرح یا تغییر در طرح اصلی را ندارد .
4. کاربران چه معمولی و چه شرکت ها و مراکز ارائه دهنده ی خدمات چاپ ، اجازه و حق کپی برداری از طرح ها و چاپ آنها روی ماگ و تیشرت و جلد و … را ندارند .
5. برای چاپ کارها روی اقلام ذکر شده ، طرح مورد نظر باید خریداری شود .
6. در مراحل خرید آنلاین از وبسایت ، هرگونه اشتباه از طرف کاربر برای مثال ورود اشتباه ایمیل یا وارد کردن ایمیلی که وجود ندارد ، به عهده ی خود کاربر است و رنگی باش هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد .
7. هر گونه خطایی که از طرف رنگی باش صورت گیرد ، بررسی شده و وجه به کاربر بازگردانده خواهد شد .
8. در صورت سفارش طرح ، ابتدا همه یا نیمی از مبلغ از سفارش دهنده در یافت می شود و پس از مشاهده ی طرح توسط کاربر و تایید آن ، با پرداخت کامل مبلغ ، طرح نهایی ارسال می شود .
9. سفارش هرگونه تصاویر گرافیکی یا وکتور که مبتذل بوده و خلاف قوانین اسلامی ست از سوی رنگی باش ، رد خواهد شد .
10. پس از سفارش طرح و تایید آن ، دیگر قادر به تغییر کلی طرح نخواهید بود .
با احترام
مدیریت وبسایت رنگی باش